Strany a Postavy

Strany

Strany jsou takzvané klany. Klany jsou celkem 4, co mají za úkoly ví jen dotyčný klan. Členové klanu si navzájem pomáhají a nesnaží se si dělat naschvály. Každý člen klanu ovládá tzv. povolání

Řád- Původní vláda ze světa před incidentem, jejich ideologie se opírá o demokracii, ale pod falešným úsměvem se skrývá temná pravda.

Čeští Lvi- Pozůstatky bývalé armády, jejím jádrem jsou čeští důstojníci,  ale skládá se i z jiných národů Evropy jejích cíle jsou ochrana civilistů a obnova bývalého způsobu života. Jednají tak jak budete jednat Vy.

Grabiezci- Jejich organizace se skládá z kombinace Komunismu, Nacizmu, Fašismu a radikálního jednání (berte s nadsázkou, jsou to prostě ti zlí a netají to). Berou si všechno násilím a slepě následují svoji víru.

Rangers- Není to tak úplně Klan, ale spíš se jedná o skupinu lidí, kteří dokážou samostatně přežít v divočině berou si jen to co potřebují a ve většině případů si to neberou silou, ale obchodem.

Postavy

Voják- Toto povolání je převážně k boji, ale hodí se i k průzkumu a pohybu mimo základnu klanu. Umí ovládat všechny zbraně jak chladné tak i palné. 

Kutil- Tento člověk je velmi důležitý pro stavbu klanové základny či zjišťování stability domů a jiných budov, dokáže také opravit a vyrobit spoustu užitečných předmětů

Lékař- Sestřičky, záchranáři, doktoři, všichni kdo přežili válku, utrpení  a byli schopní a odhodlaní se naučit tomuhle oboru.

Vědec- Pro každodenní život takřka nepoužitelný ale co se týče techniky a výzkumu je velmi cenným členem do party (počet je omezen).